Video

Vydáno: Pátek 8. 1. 2016

Kategorie: Zprávy

Tags: Ukrajina nato nacismus Štětina

Heil mein Nato! Ukrajina «školkou» obrozeného nacismu v Evropě.

Krátký a velmi jasný videodokument známého italského novináře Manlia Dinucciho.

Plán pro vojensko-technickou spolupráci Nato-Ukrajina, který byl podepsán v prosinci 2015, plnohodnotně integruje ozbrojené síly a zbrojní průmysl Kyjeva do Aliance pod vedením USA. Chybí pouze formální vstup Ukrajiny do Nato. Za tímto účelem prezident Poroshenko už oznámil „referendum“ s tím, že zatím není známé datum konání, ale také již ohlásil jasné vítězství „ano“ na základě již uskutečněného „průzkumu“. Ze své strany zároveň Nato zaručuje, že Ukrajina, "jeden z nejsolidnějších partnerů aliance," je "pevně odhodlána dosáhnout demokracie a zákonnosti."

Fakta mluví sama za sebe. Ukrajina Poroshenka – oligarchy, který se obohatil rabováním státního majetku, kterého premiér Renzi chválí za "moudré vedení" - v prosinci dekretem uzákonil zákaz komunistické strany Ukrajiny, obviňujíce jí z "podněcování etnické nenávisti a porušování lidských práv a svobod."

Zákonem jsou zakázány samotné komunistické symboly: zpívat Internacionálu znamená trest v podobě 5-10 let odnětí svobody. Jedná se o závěrečný akt perzekucí podobný těm, které značily vzestup fašismu v Itálii a nacismu v Německu. Ústředí strany zničené, vedoucí představitelé zlynčováni, novináři mučeni a zavražděni, aktivisté upáleni zaživa v Domě odborů v Oděse, neozbrojení civilisté masakrovaní v Mariupolu, bombardovaní bílým fosforem v Slaviansku, Lugansku, Doněcku. Skutečný puč v režii USA/NATO se strategickým cílem vyprovokovat v Evropě novou studenou válku, zasáhnout tak a izolovat Rusko a zároveň posílit vliv a vojenskou přítomnost USA v Evropě.

Která útočná síla byla použita v puči na Maidanu a v následných akcích? Speciálně vyškolené a vyzbrojené neonacistické skupiny, jak o tom svědčí fotografie militantů Uno-Unso vyškolených v roce 2006 v Estonsku.

Neonacistické formace pak byly začleněny do Národní gardy, kterou trénovaly stovky amerických instruktorů 173. výsadkové divize převedených z města Vicenza na Ukrajinu spolu s dalšími z NATO. Ukrajina Kyjeva se tak stává "školkou" obrozeného nacismu v srdci Evropy. Do Kyjeva přijíždí neonacisté z celé Evropy (včetně Itálie) a USA. Jsou rekrutováni především Pravým sektorem a praporem Azov, jehož nacistický otisk je zastoupen ve znaku, který kopíruje znak SS Das Reich. Poté, co byli vyškoleni a otestováni ve vojenských akcích proti Rusům Ukrajiny na Donbassu, jsou repatriováni do svých zemí s ukrajinským cestovním pasem. Současně se na Ukrajině mezi mladou generací šíří nacistická ideologie. Stará se o to především prapor Azov, který organizuje vojenské výcvikové tábory a ideologické vzdělání pro děti a dospívající, kteří se učí nejprve nenávidět Rusy.

To se děje s tichým souhlasem evropských vlád: z podnětu europoslance České republiky byl šéf praporu Azov, Andriy Biletsky, aspirující "Führer" z Ukrajiny, pozván do Evropského parlamentu jako "hostující řečník ".

V rámci "Praktické podpory NATO Ukrajině " běží i " Program posilování vojenské výchovy ", kterého se v roce 2015 zúčastnilo 360 ukrajinských profesorů a učilo je 60 expertů NATO. V jiném programu Nato - "Veřejná diplomacie a strategická komunikace“ - jsou úřady učeny, jak zvládat "ruskou propagandu" a novináři jak "vytvářet faktické příběhy z okupovaného Krymu a východní Ukrajiny".

5. 1. 2016, Manlio Dinucci – Pandoratv.it

____________doporučujeme__________________

V České republice začíná militarizace společnosti?

- Snaží se NATO vyprovokovat válku s Ruskem?

- Euro-americký státní převrat na Ukrajině

Stručná historie NATO 1949 - 2015 

Sportswear free shippingΑνδρικά Nike
Zobrazit fotogalerii v detailu článku: 0

Komentáře