Vydáno: Neděle 28. 10. 2012

Kategorie: Zprávy

Tags: Světový pochod za mír a nenásilí

Umělecký kalendář podpoří kampaň Světa bez válek

Módní návrhářka Hana Poddaná vydává kalendář na rok 2013, jehož výtěžek podpoří aktivity Světa bez válek v rámci kampaně za zákaz jaderných zbraní. Kalendář bude pokřtěn symbolicky 3. listopadu 2012, tedy přesně 3 roky poté, co Českou republikou prošel Světový pochod za mír a nenásilí.

Spolupráce Hanky Poddané se Světem bez válek a násilí sahá již do roku 2009, kdy Hanka vytvořila pro Světový pochod kolekci šatů představujících jednotlivé kontinenty a také večerní šaty, v nichž Miss ČR 2003 Lucie Váchová uvítala účastníky Světového pochodu na slavnostní recepci v Praze. Lucie je jednou z modelek v novém kalendáři a bude také provádět jeho oficiálním křtem, který se uskuteční v sobotu 3. listopadu 2012 v 15 hodin v penzionu U Železného stromu ve Lhotě u Kladna.

Na tvorbě kalendáře se podílelo několik známých osobností. Umělecký malíř Václav Benedikt věnoval projektu několikadílný obraz, který můžete vidět na přední straně kalendáře. Samotné fotografie modelek potom pocházejí z dílny uznávaného fotografa Jakuba Ludvíka.

Pozvánka na křest na webu Salonu HP Móda »

Running sport mediaNike Air Force 1 High
Zobrazit fotogalerii v detailu článku: 0

Komentáře