Galerie: 1 fotografií

Video

Vydáno: Pondělí 8. 5. 2017

Kategorie: Zprávy

Tags: Oheň Cesta ohně osobní rozvoj

„Cesta ohně“ - intuice hloubky lidského vědomí

Historie ohně je pevně spjata s historií a rozvojem člověka, s duchovností, představou vesmíru, s psychologií i se společenským a technologickým vývojem. Jeho intuice i pozorování, práce trvající tisíce let, to vše, co vedlo k těm nejdůležitějším pokrokům – od uchování ohně až po jeho vytváření, poznávání jak zvyšovat teplotu díky pecím a jeho použití k výrobě různých předmětů…to nejsou jen vnější milníky, jsou to projevy vnitřních procesů, vztahů a nových pochopení uvnitř člověka. Práce s ohněm, pecemi, práce spojené s přeměnou hmoty jsou způsobem jak se přiblížit tomuto historickému procesu.

Cílem tohoto workshopu je přiblížit se hlubokým vnitřním prožitkům lidského vědomí prostřednictvím práce s ohněm. V průběhu dvou na sebe navazujících částí workshopu se bude procházet cestou, kterou prošli naši dávní předkové – od objevení ohně a jeho udržování, přes jeho přenášení, až po schopnost oheň rozdělat. Tato praktická část bude propojena s okamžiky studia, meditacemi, osobními reflexemi, sdílením zkušeností...

Praktické informace k účasti: Workshop sám o sobě je pořádán bezplatně, ale je potřeba se podělit o nezbytné náklady (stravování, ubytování a potřebné materiály na workshop). Kvůli organizačním záležitostem a omezenému počtu míst je účast potřeba předem rezervovat.

Kdy: 1. část: víkend 2. – 4. června (od pátku 19:00 – do neděle 17:00)
2. část: prodloužený víkend 6. – 9. července
Kde: Park studií a reflexe Pravíkov (u Kamenice nad Lipou na Vysočině)
Informace a registrace: danafem@volny.cz, mobil: 777 711 911.
Na Facebook: https://www.facebook.com/events/102086983677727/?active_tab=about
www.parkpravikov.cz

bridge mediaNike Air Max 270
Zobrazit fotogalerii v detailu článku: 1

Komentáře