Pravíkov

Jarní zahradnický víkend

JARNÍ ZAHRADNICKÉ TVOŘENÍ PRO INSPIRACIO víkendu 15.-17.

Pátek 15. 4. 2016 - Neděle 17. 4. 2016 , Pravíkov , Park studií a reflexe Pravíkov

POMSTA, NÁSILÍ A USMÍŘENÍ. Workshop na téma mechanismu pomsty v západní kultuře

Pomsta není podružným aspektem západní civilizace, ale je jejím zásadním elementem. Když mluvíme o pomstě, nemyslíme tím pouze ty krajní případy, kdy člověk zasvětí celý svůj život, aby pomstil vážnou křivdu. Myslíme tím určitý mechanismus, který všichni prožíváme v našem každodenním životě, často aniž bychom si to uvědomovali. Kolikrát se ve svém běžném životě cítíme uraženi nebo dotčeni určitým chováním ostatních?

Pátek 13. 5. 2016 - Neděle 15. 5. 2016 , Pravíkov , Parky studií a reflexe Pravíkov

Oslava jara v Parku Pravíkov

Už od nepaměti patřily oslavy změny ročního období k tradicím v nejrůznějších společnostech. Připomínaly lidem propojení s přírodou a cyklus života. Jaro je symbolem naděje, nového života, nového začátku.

Sobota 19. 3. 2016 , Pravíkov , Park studií a reflexe Pravíkov

Oslava zimního slunovratu. Společná žádost a poděkování.

Zveme vás na symbolickou oslavu zimního slunovratu, otevřené setkání pro všechny, kteří hledají na cestě životem zkušenosti přesahující běžnou každodenní realitu.

Sobota 19. 12. 2015 , Pravíkov , Park studií a reflexe Pravíkov

Týden nenásilné kultury v Parku Pravíkov

V prostředí otevřené komunikace a v krásné krajině Vysočiny bude možné pomoci se zahradními pracemi a stavbou Parku, účastnit se seminářů, kurzů, workshopů (téma nenásilí, praktiky sebepoznání, relaxace, dynamické meditace, zážitek vnitřního míru a dobrého bytí, práce s představami a psychofyzickou energií, tvořivá práce s keramikou,…).
Čtvrtek 14. 8. 2014 - Neděle 17. 8. 2014 , Pravíkov , Park studií a reflexe Pravíkov, Kamenice nad Lipou

Víkendový seminář o aktivním nenásilí

Co je násilí, jak se projevuje v našem osobním životě a ve společnosti?Co je aktivní nenásilí, jaká je jeho historie, jeho úspěchy a jaké nám dává nástroje pro společenské aktivity?Diskuze ve skupinkách, videa, plánování aktivit, hry...

Pátek 9. 12. 2011 - Neděle 11. 12. 2011 , Pravíkov , Park studií a reflexe Pravíkov