Pátek 25. 4. 2014

Praha
Praha 6, Národní technická knihovna, Technická 6

Galerie: 2 fotografií

Svět bez válek na NGO MarketuKdy?
25.4.2014 od 11 do 18 hodin

Kde?
Praha 6, Národní technická knihovna, Technická 6

Svět bez válek a násilí se opět letos bude prezentovat na již tradičním Veletrhu neziskových organizací.

V rámci svého stánku představí své dosavadní aktivity a plány do budoucna zejména Kampaň za jaderné odzbrojení. K dispozici budou také propagační a informační materiály a samozřejmě se zde také dozvíte, jak se můžete zapojit ;)
 
Přijďte nás tam navštívit!
 
V pátek 25.dubna 2014 od 11 do 18 hodin se budete moci seznámit s některými dobrovolníky Světa bez válek a násilí. Tento tradiční veletrh neziskovek NGO Market se již po 15. uskuteční v Národní technické knihovně v Praze a představí návštěvníkům na 200 neziskových organizací z celé ČR. Vstup je zdarma a pestrý program pro návštěvníky bude připraven.

„NGO Market je jedinečnou jednodenní akcí, která od svého vzniku v roce 2000 neustále rozšiřuje svůj rozsah i záběr. Neziskové organizace aktivní ve vzdělávání, dobrovolnictví, oblasti lidských práv, environmentální problematice nebo jiných oblastech mají možnost představit své aktivity široké veřejnosti, navázat nová partnerství, zaujmout a oslovit sponzory a dobrovolníky, ale i získat nové vědomosti potřebné pro úspěšné vedení své organizace.“ (zdroj: Forum 2000)

Více informací o veletrhu najdete zde.
 

Sports brandsAIR MAX PLUS

Komentáře