Pondělí 31. 3. 2014

Praha
Humanistické centrum, Sokolská 32, Praha 2

Galerie: 1 fotografií

Setkání příznivců Světa bez válek a násilí

Milí přátelé a příznivci Světa bez válek a násilí,
rádi bychom vás informovali o zahájení provozu nového Humanistického centra a pozvali na jeho nejbližší program.

Zvláště bychom vás chtěli pozvat na Setkání příznivců Světa bez válek a násilí, které se uskuteční v pondělí 31.3. od 18h v Humanistickém centru (Sokolská 32, Praha 2).
Vítáni jsou všichni, kteří by se chtěli zapojit do našich aktivit, vzájemně se seznámit nebo zatím jen zjistit, co vlastně děláme.
Na setkání představíme směřování organizace, plánované aktivity a témata, kterým bychom se chtěli věnovat... a samozřejmě bude prostor pro otázky a vzájemné sdílení inspirací.Těšíme se na vás na setkání v pondělí 31.3. nebo kdykoliv jindy na jiné aktivitě v Humanistickém centru.

Humanistické centrum v Praze! Přidejte se:)
www.facebook.com/humanistickecentrum
Prostor k rozvíjení různorodých aktivit, které nám dávají smysl a myslíme si, že by mohly být důležité. Prostor pro studium, aktivity a iniciativy směřující k rozvoji nové nenásilné humanistické kultury (schůzky, kampaně a aktivity nejrůznějších humanistických organizací, semináře zaměřené na osobní rozvoj, setkání a debaty na naše témata a návrhy,…)

Program Humanistického centra – březen, duben 2014

So 29. 3. 11:00 – 19:00 den „práce pro dobrou věc šlechtí“ – rekonstrukce vrchních prostor centra (podlahy, malování, čištění…)
Po 31. 3. 18 hod. první setkání příznivců Světa bez válek a násilí - (seznámení, představení a nastartování aktivit)
Út 1. 4. v 18 hod večer Komunity pro lidský rozvoj a osobního rozvoje - první setkání
Pá 11. 4. – multikulturní večeře „Bohatství různorodosti“ - jídlo mnoha chutí, lidé ze všech koutů světa a společný cíl – podpořit rozvoj Humanistického centra
Po 14. 4. 9:00 - 13:00 dobrovolný tým překladatelů a korektorů edice Nového Humanismu
St 16. 4. 18:00 - 20:00 Silo, Mistr naší doby - prezentace rozsáhlého díla Sila a projektu edice Nového Humanismu (nejen pro potencionální překladatele a korektory)
St 23. 4. 18:30 - 21:00 cyklus „Kavárnička na téma“ – tentokrát zaostřeno na „usmíření“ (úvod formou ukázek z literatury, videi, společné sdílení u kávy či čaje, beseda a na závěr i rada šéfkuchaře)

» Program Humanistického centra (pdf)

buy shoesAsics Onitsuka Tiger

Komentáře