Sobota 19. 3. 2016

Pravíkov
Park studií a reflexe Pravíkov

Galerie: 1 fotografií

Oslava jara v Parku Pravíkov

Už od nepaměti patřily oslavy změny ročního období k tradicím v nejrůznějších společnostech. Připomínaly lidem propojení s přírodou a cyklus života. Jaro je symbolem naděje, nového života, nového začátku. V dnešní době stále silněji cítíme, že nejen příroda, ale i my lidé v našich osobních životech i v rámci společnosti potřebujeme, aby začalo nové období - období usmíření, naděje, soucitu a lidskosti.

Oslavíme proto začátek jara společně v Parku studií a reflexe Pravíkov a při společné Žádosti se propojíme s našimi nejhlubšími přáními a aspiracemi pro sebe, pro naše blízké i pro celý svět.

„…něco jemného jako zvuk z dálky, něco lehkého jako ranní vánek, něco, co je zpočátku velmi jemné, si začíná otevírat svou cestu v nitru lidské bytosti.“ - Silo

Park bude otevřený celý víkend pro všechny, kteří se chtějí na chvíli zastavit a vystoupit z každodenního života, a spojit se tak s tím nejlepším v sobě i v ostatních.

Více informací: Petra Duhajská (724 595 639, peta.duhajska@gmail.com). Pokud chcete v Parku přespat, rezervujte si pro jistotu postel předem. Příspěvěk na provoz Parku je 50 Kč/den, 100 Kč/noc.

Událost na Facebooku

short url linkAir Jordan Release Dates 2021 Updated , Gov

Komentáře