Pátek 15. 4. 2016 - Neděle 17. 4. 2016

Pravíkov
Park studií a reflexe Pravíkov

Galerie: 1 fotografií

Jarní zahradnický víkend

JARNÍ ZAHRADNICKÉ TVOŘENÍ PRO INSPIRACI

O víkendu 15.-17. dubna 2016 proběhne v Parku studií a reflexe Pravíkov tradiční jarní zahradnický víkend, tentokrát i s podporou profesionální zahradnice. Tvoření zahrady Parku, který je místem pro hlubokou vnitřní inspiraci a reflexi, je možností jak načerpat pozitivní energii na čerstvém vzduchu, rozhýbat tělo, udělat něco smysluplného a ještě se inspirovat!

Na programu je práce na zahradě, společná jarní žádost o probuzení toho nejlepšího v nás i kolem nás i krátká, ale intenzivní meditace a práce s vnitřní energií.

Uvítáme jakékoliv zahradní přebytky (květiny – ideálně trvalky, keře, stromky), které lze přivézt osobně na víkend. Pokud jet neplánujete a přebytky byste rádi darovali, dejte nám vědět a my se pro ně rádi zastavíme (Dana Feminová, danafem@volny.cz, 777 711 911). Kromě rostlin uvítáme i jakékoliv zahradnické náčiní – takové, se kterým se vám/nám bude dobře pracovat.

Přespání v Parku je nutné z důvodu kapacity zarezervovat na e-mailu danafem@volny.cz. Pobyt a spaní v Parku je během pracovních akcí zdarma. Pokud máte zájem o společné stravování, dejte nám také vědět (100 Kč/den = snídaně, oběd, večeře, svačiny, pitný režim). Ložní prádlo a ručník je potřeba si přivést, případně je k zapůjčení za 50 Kč.

Můžete také šířit tuto událost na Facebooku. 

latest jordansMen’s shoes

Komentáře