Park studií a reflexe Pravíkov

Akční letní týden (Světa) bez válek a násilí

Po roce vás opět zveme na další letní setkání organizace Svět bez válek a násilí a jejích příznivců. Dopolední program bude věnován osobnímu rozvoji a na večer si budeme povídat o tématech, kterými se Svět bez válek a násilí zabývá, případně si promítat zajímavé filmy. Ve volných chvílích se můžete kochat krásnou přírodou v okolí, která nabízí příležitosti pro výlety a koupání, nebo pomoci při zvelebování parku. K dispozici jsou také jízdní kola a dle chuti a počasí další sporty a společenské hry. Přijeďte na pár dní či na celý týden a seznamte se s dalšími bezva lidmi podobného smýšlení :-)

Akční letní týden (Světa) bez válek a násilív Parku studií a reflexe Pravíkov

KDY: 30. června až 8. července 2012, první prázdninový týdenKDE: Park studií a reflexe Pravíkov, Vysočina, okres Pelhřimov

Sobota 30. 6. 2012 - Neděle 8. 7. 2012 , Park studií a reflexe Pravíkov , Pravíkov 18, Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov

Pracovně-akční týden Světa bez válek a násilí

Zveme vás na letní setkání mezinárodní humanistické organizace Svět bez válek a násilí a jejích příznivců.

Stáhnout pozvánku v PDF »

pondělí 8. srpna až neděle 14. srpna 2011Park studií a reflexe PravíkovPravíkov 18, Kamenice nad Lipou, okr. Pelhřimov (mapa)

Na programu bude:

Pomoc s rekonstrukcí prvního Parku studií a reflexe v ČR.Povídání o zajímavých tématech s lidmi podobného smýšlení.Plánování aktivit Světa bez válek v následujícím roce.
Pondělí 8. 8. 2011 - Neděle 14. 8. 2011 , Park studií a reflexe Pravíkov ,